Далеко не всіх влаштовує природній колір волосся, тому практика фарбування є досить поширеною. Тим паче, що зміна кольору волосся вважається найпростішим способом привести у своє життя щось нове. Але варто враховувати, що фарба негативно впливає на пасма: вони стають сухими та більш схильними до ламкості. Тому, якщо ви запланували зробити модне омбре або повну зміну кольору, обов’язково ознайомтесь з тим, як правильно доглядати за освітленим та фарбованим волоссям.

Чому фарбоване волосся потребує особливого догляду?

Необхідність особливого догляду зумовлена рядом факторів:

  • при фарбуванні був пошкоджений захисний шар волосся, через що ваші пасма стали більш вразливими до втрати вологи та пошкоджень;
  • фарбоване волосся має більшу схильність до вигорання під дією ультрафіолетових променів, тепла та ряду інших чинників навколишнього середовища;
  • деякі фарби можуть впливати на текстуру волосся, тому воно стає ламким, сухим та жорстким;
  • зазвичай фарбоване волосся втрачає свій природний блиск та м’якість через негативний вплив хімічних складників у фарбі;
  • якщо у складі фарби присутні агресивні компоненти, вони можуть завдавати шкоди волосяним фолікулам. В кінцевому результаті це призводить до посиленого випадіння волосся.

Додатковий догляд за фарбованим волоссям

Щоб зберегти довговічність кольору та зменшити кількість фарбування, рекомендується дотримуватись певних правил. В першу чергу, слід зачекати 72 години перш ніж мити фарбоване волосся. Таким чином ви надаєте можливість кутикулам волосся повністю закритися, що дозволяє запобігти вицвітанню кольору, забезпечуючи його яскравість та насиченість.

До своєї б’юті-рутини рекомендується додати сухий шампунь. Він дозволить очищати шкіру голови без частого миття. Таким чином можна подовжити час збереження свіжого волосся між миттям, при цьому зберігаючи довговічність обраного відтінку.

Вибір шампуню та кондиціонеру

Після фарбування волосся дуже важливо правильно розставити пріорітети. Вашою основною задачею має бути збереження м’якості та блиску пасм. Саме тому в першу чергу слід обрати правильний шампунь та кондиціонер. Зазвичай під впливом фарби пасма можуть бути пересушеними, тому основний акцент слід робити на використанні зволожуючих засобів. Обов’язково зверніть увагу на Shampoo for Beautiful Color | Шампунь для фарбованого волосся "Розкіш кольору". Він спрямований на активне зволоження та збереження кольору. Завдяки унікальному складу засіб захищає захистити пасма від фотостаріння та руйнівного впливу окислювального стресу.

Важливо уникати продуктів, які у своєму складі містять лаурилсульфат натрію (SLS) та лауретсульфат натрію (SLES). Вони можуть видалити не лише бруд та жир з волосся, але й важливі молекули, що надають кольору вашим пасмам.

Саме тому треба обирати шампунь та кондиціонер, в складі яких немає сульфатів. Такі засоби зберігають пасма здоровими та блискучими, захищаючи при цьому насиченість кольору.

Використовуйте маски

Регулярне використання масок для фарбованого волосся є важливою складовою догляду. Найкраще обирати продукти, у складі яких присутні складові, що сприяють збереженню кольору та зволоженню пасм. Найкращими інгредієнтами в таких випадках можна вважати:

  • кератин — важливий білок, який сприяє відновленню пошкодженої структури волосся. Він дозволяє зберегти силу та еластичність пасм;
  • арганова олія — у своєму складі вона містить комплекс жирних кислот та вітамінів. Завдяки цьому вона ефективно живить та зволожує волосся, зберігаючи при цьому гладкість та блиск пасм;
  • кокосова олія — сприяє зволоженню та захисту. Завдяки своїм унікальним властивостям вона дозволяє уникнути втрати вологи, а також підвищити м’якість та блиск пасм.

Спробуйте Masque for Beautiful Color | Маску для фарбованого волосся "Розкіш кольору". Вона здатна підсилити насиченість кольору, відновити здоров’я пасм та надати їм блиску. Додатково вона забезпечує захист від ультрафіолетового випромінювання.

Застосовувати маски рекомендується щонайменше один-два рази на тиждень. Обов’язково витримуйте той час нанесення, який рекомендований виробником (зазвичай це 10-30 хвилин залежно від індивідуальних особливостей кожного продукту).

Не забувайте про обмеження

Догляд за фарбованим волоссям передбачає певні обмеження. Наприклад, варто пам’ятати, що фарбоване волосся є більш схильним до негативного впливу зовнішніх факторів. Саме тому важливо обмежити час перебування на сонці. Також не бажано відвідувати басейн із хлорованою водою.

Фарбоване волосся зазвичай виявляє більшу вразливість до теплового пошкодження від фену та будь-яких інших приладів для укладання пасм. Саме тому рекомендується за можливості обмежити їх використання. А якщо це повністю неможливо, то обов’язково слід застосовувати спеціальні захисні засоби перед використанням.

І найголовніше правило: для фарбування волосся завжди використовуйте лише якісні продукти. Не забувайте, що економія може призвести до негативних наслідків та погіршення стану ваших пасм. Саме тому надавайте перевагу перевіреним брендам.