Кожна жінка мріє мати вражаючий об’єм волосся, який зберігатиметься упродовж тривалого періоду. Насправді досягти бажаного результату не так складно, як може здатися спершу. Пропонуємо вам дізнатись більше про причини втрати об’єму, а також розглянути ефективні способи, які допоможуть отримати позитивний результат.

Причини втрати об’єму волосся

В першу чергу варто розібратись, чому нашому волоссю не вистачає об’єму. Причина може заключатися в натуральній структурі пасм. У людей, що мають тонке волосся від природи, зазвичай недостатньо об’єму. Це є результатом пошкодження пасм через часте використання різноманітних фенів, плойок, а також агресивних хімічних процедур (наприклад, фарбування).

Звичайно ж, забруднення волосся також не сприяє формуванню об'єму. Також надмірне використання важких олій або густих кремів стають причиною відсутності бажаної пишності.

Варто враховувати, що з віком волосся стає тоншим, через що втрачається природний об’єм. Треба орієнтуватись на всі ці фактори та використовувати оптимальні стратегії для того, щоб розв'язати проблему відсутності.

Підбір правильного догляду за волоссям

Якщо ви бажаєте отримати пишну зачіску, важливо правильно підібрати шампунь та кондиціонер. Рекомендується обирати спеціальні продукти з відповідною позначкою «Для об’єму». Зазвичай такі косметичні засоби містять у складі спеціальні компоненти, які дозволяють підвищити об’єм волосся. Наприклад, пантенол здатний проникати в структуру пасм та покращувати їх здоров’я. Такий інгредієнт сприяє утриманню вологи в стрижні волосся та робить його більш м’яким, еластичним та блискучим. Крім того, він буквально обволікає кожне пасмо, роблячи його товщим та візуально об’ємним.

Раз або два на тиждень рекомендується наносити маски для об’єму. Чудово підійдуть засоби, у складі яких є колаген. Цей компонент сприяє збереженню вологи, а також стимуляції здорового росту волосся. Регулярне використання маски з колагеном дозволяє зміцнити пасма та зробити їх більш пишними та об’ємними.

У пригоді може стати й Maximista Thickening Spray | спрей для надання насиченого об'єму. Завдяки особливому складу засіб створює неперевершений об’єм із середньою фіксацією. Продукт наносять на вологе волосся, після чого пасма обробляють за допомогою фену до повного висихання.

Як правильно мити та укладати волосся для досягнення об’єму

Рекомендується двічі промивати волосся, використовуючи якісний шампунь. Після цього — наносити бальзам або кондиціонер. Важливо обирати якісні засоби для очищення та кондиціонування. Після миття волосся треба використовувати рушник з мікрофібри: обережно заверніть у нього свої пасма для того, щоб він увібрав воду. Не варто стискати волосся або робити будь-які інші агресивні дії.

Щоб отримати бажаний об’єм, рекомендується сушити волосся феном. Найкраще для цього нахилити голову вниз, що дозволить корінню піднятися. Найкраще для укладки використовувати круглу щітку, оскільки вона сприяє додатковому об’єму.

Також на допомогу для створення бажаного об’єму може прийти сухий шампунь. Він поглинає зайвий жир, завдяки чому волосся отримує свою пишність. Крім того, порошкові компоненти роблять тонке волосся більш пишним, а під час нанесення засобу корені пасм піднімаються, що й створює бажаний ефект.

Додаткові методи надання об’єму

В першу чергу рекомендується внести корективи у раціон. Здоров’я вашого волосся напряму залежить від отримання всіх необхідних поживних речовин. Саме тому для блискучих та пишних пасм важливо вживати білок та корисні жири. Не менш корисними є біотин, вітамін Е та залізо. Ці нутрієнти містяться у горіхах, м’ясі курки та індички, яйцях, рибі та соєвих продуктах. Звичайно ж, не треба нехтувати вживанням шпинату та брокколі.

Не буде зайвим і регулярний масаж голови. Така процедура є простим та максимально приємним способом покращити здоров’я волосся, сприяючи наданню об'єму. Річ у тім, що масаж голови поліпшує кровообіг шкіри голови, завдяки чому поживні речовини швидко та ефективно надходять до фолікулів волосся Це сприяє їх здоров’ю та зростанню. Під час такої процедури здійснюється невеликий тиск на шкіру голови, завдяки чому корені волосся піднімаються, створюються об’єм та пишність.