Перехід від одного сезону до іншого завжди позначається на нашому здоров’ї, в тому числі й на стані волосся. Не виключенням є й весняна пора, коли ми стикаємось з такими проблемами як випадіння волосся, перепади вологості та інші нюанси. Якщо ви хочете побудувати оптимальний догляд за своїми пасмами, наш матеріал точно стане вам у пригоді.

Чому весна впливає на стан волосся?

Весна — чудова пора, яка приносить з собою не лише тепле повітря та квітучі дерева, але й коливання рівня вологості та збільшену сонячну активність. Ці зміни впливають на здоров’я волосся. Мова йде про такі фактори:

  • зміни в атмосферному тиску — це призводить до активізації кровообігу шкіри голови, що впливає й на волосяні фолікули;
  • коливанні рівнів гормонів — зазвичай це може впливати на стан волосся та його ріст;
  • вплив погодних умов — збільшення вологості повітря та коливання температурних режимів може стати причиною зміни структури пасм.

Підвищення температури та збільшення вологості призводять до збільшення продукції шкірного жиру на шкірі голови. Це може по-різному відображатися залежно від типу волосся. Зазвичай у людей з тонкими пасмами спостерігається проблема надмірної м’якості. Власники густого волосся в таких випадках мають іншу проблему: воно починає кучерявитись. Та й зростаюча активність ультрафіолетових променів також негативно позначається на стані пасм, викликаючи пошкодження шкіри голови та втрату кольору й здорового блиску волосся.

Проблема весняного випадіння

Навесні чимало людей зіштовхуються з посиленим випадінням волосся. Насамперед проблема пов’язана зі змінами в атмосферних умовах. Перепади температурних режимів та коливання вологості впливають на шкіру голови, а також збільшують втрату волосся.

Навесні наш організм виснажений після зими. Йому може не вистачати поживних речовин через брак вітамінів та мінералів в раціоні. Саме тому часто виникає проблема випадіння волосся. Для його повноцінного здоров’я необхідні вітаміни А, С, Е, D, більшість з яких міститься у свіжих овочах та фруктах.

Негативний вплив на волосся може мати й стрес. Він впливає на гормональний фон та загальний стан організму. Нерідко з цієї причини посилюється випадіння.

Для протидії проблемі навесні рекомендується обов’язково налагодити свій раціон, додавши до нього більше корисних продуктів. Додатково вживайте жирні кислоти Омега-3, які сприяють живленню вашого волосся, поверненню його блиску та міцності. Важливою складовою здоров’я пасм та протидії їх випадіння є достатня гідратація організму. Вода допомагає транспортувати поживні речовини до волосяних фолікулів, зменшуючи ризик появи різних проблем. Ще дуже важливо дбати про ментальне здоров’я, не забуваючи про відпочинок та сон. Звичайно ж, треба переглянути й косметичні процедури.

Найкращі поради для весняного догляду

Навесні варто змінити свій традиційний догляд за волоссям, щоб адаптуватись до зміни клімату та його впливу на здоров'я пасм. В першу чергу треба запланувати візит до салону краси: обов’язково оновіть пошкоджені кінчики. Така процедура покращить здоровий ріст волосся та його загальний зовнішній вигляд

Весною вологість в повітрі часто збільшується, через що швидше забруднюється шкіра голови та корені волосся. Щоб абсорбувати зайвий жир, краще за все використовувати Gold Lust Dry Shampoo | Сухий шампунь «Розкіш золота». Він дозволить рідше мити волосся, зберігаючи при цьому природний баланс олій.
Надзвичайно важливо забезпечити інтенсивне зволоження волосся. Не слід забувати, що тепле повітря та підвищення вологість виснажують пасма. Запобігти цьому дозволяє використання кондиціонерів або масок, до складу яких входять збагачувальні формули на основі олій та інших корисних інгредієнтів. Важливо проводити такі процедури регулярно, застосовуючи якісну продукцію від перевірених виробників.

Якщо ви помітили, що ваш улюблений шампунь перестав належним чином діяти, варто замінити його на інший продукт. Річ у тім, що кожен сезон диктує свої правила, в тому числі й у догляді за волоссям. Саме тому сміливо шукайте свій ідеальний засіб для цієї весни. З такою задачею впорається Gold Lust Repair & Restore Shampoo | Відновлюючий шампунь "Розкіш золота" — ідеальне рішення, яке посилює силу волосся, відновлює вологу та покращує текстуру та блиск.

У випадках, коли весняна вологість збільшує завивання волосся, рекомендується дбати про ретельне сушіння пасм феном після миття голови. Не слід залишати кінчики ледь вологими. Додатково варто активно використовувати різноманітні зволожуючі засоби для волосся: кондиціонери, олії та сироватки, які сприяють утриманню вологи та запобігають надмірному завиванню.

Навесні важливо захищати волосся від негативного впливу ультрафіолетових променів. Існує чимало спеціальних засобів, які мають спеціальні фільтри. Вони мінімізують негативний вплив сонця. Зазвичай це різноманітні сироватки або спреї. Завдяки їх використанню можна підтримувати яскравий колір волосся, зберігати його вологість.

Весна — чудова пора змін та оновлення. Саме тому варто правильно підготуватися до оновленого догляду за своїми пасмами. Обираючи якісні продукти та засоби, ви зможете подбати про красу та здоров’я свого волосся.